0
грн
  • Пустая корзина

    У вас нет товаров в корзине

Поради для вирощування домашніх сокулентів.

Ми часто шукали в Інстагарамі різні поради для вирощування здорових сокулентів. Тому вирішили поділитися цим рецептом з вами. Дані поради особисто від нас. Ми маємо багато рослин, що ростуть гарними і здоровими. Грунт+вода+сонячне світло. Ось три успішні поради для вирощування сокулентів

 

Грунт. В який грунт краще садити сокуленти?

Сокуленти луже люблять осушений грунт.
На деякий час ми посадили їх в суміш пальмових і кактусових грунтів і це була класна ідея. В сухі літні дні ми почали помічати, що земля висихає швидше.
Якщо ви бачите, що в грунті вода затримується не на довго, можете змішати кактусовий грунт з невеличкою частиною звичайних грунтів, щоб земля надовше затримала воду. Іноді ми висажуємо рослини в посуд без дренажу — це можуть бути чайні чашки, баночки для дитячого харчування тощо. В такий посуд на дно ми кладемо гальку або в грунт додаємо пісок, щоб усунути проблеми з дренажем.

 

Вода. Скільки і як потрібно поливати сокуленти?

Існує теорія, що сокуленти не потребують багато води — це не правда. Так, сокуленти можуть довго стояти без води, але в такому випадку вони не будуть цвісти. Коли ми тільки почали їх вирощувати, було не зрозуміло, чому вони і не ростуть, і не вмирають. Тому ми вирішили спробувати поливати наші рослини частіше і що ви думаєте? Так, вони почали цвісти.
Тепер в спекотні дні ми поливаємо їх 1 раз на тиждень і рідше в прохолодні дні. Поливати потрібно сам грунт, тому що при попаданні води на листя, сокуленти можуть загнивати. У багатьох людей сокуленти вмирають від переливу. Щоб уникнути цього перед поливом переконайтеся, що земля достатньо суха.

 

Сонячне світло. Скільки потрібно сонячного світла для сокулента?

Загалом сокуленти класно себе почувають при сонячному світлі, але не при прямих сонячних променях. Щоб уникнути цього, поставте сокуленти в місце де вони отримають приблизно 70% тіні і 30 % світла. Наші сокуленти стоять на підвіконях з занавісом, де вони отримують багато світла, але не з прямим сонячним проміням. Деякі сокуленти сприймають сонячне світло краще ніж інші, тому вам потрібно проексперементувати і ставити їх в різні місця, спостерігаючи за реакцією рослини.

Сподіваємось це була корисна інформація для вас!

Оставте отзыв

Login

Lost your password?