0
грн
  • Пустая корзина

    У вас нет товаров в корзине

Яна Абажер, засновниця Pricha beauty open house і Квіткової кухні Abazherka, розповіла редакції SWOON про свій новий важливий проект

 

Коли я стала мамою, мені стало дуже важко переносити новини про дитячі хвороби. Я побачила, що моя однокласниця часто постить у Facebook інформацію про дітей з важкими діагнозами, і щоразу мені стає дуже шкода не тільки цих дітей, але і їхніх батьків. Як мама, я розумію, який це жах, коли ти нічого не можеш зробити і доводиться лише покладати надію на когось іншого. Люди збирають кошти на ліки, і коли вони стають перед вибором: витратити 1000-2000 гривень на машинку на управлінні, про яку мріє дитина, чи докласти ці гроші до лікування, то рішення є очевидним. Тоді у мене народилася ідея: у нас є різдвяні віночки, люди їх купують і таким чином ми можемо заохотити інших робити добрі справи.

У всього, чим я займаюся є місії і одна з них – користь від діяльності, навіть починаючи з того, що наша команда прикрашатиме вулицю Лазарєва, щоб люди були оточені святковою атмосферою. Цього року ми пішли далі і організували акцію #різдвянийвіночокдобра: 30% від продажу кожного різдвяного вінка, придбаного до 31 грудня включно, будуть витрачені на подарунки для онкохворих діток.

Для того, щоб наша ідея була максимально прозорою, я зв’язалася з журналісткою Вікторією Хамазою і вона надіслала мені список дітей, які зараз знаходяться на лікуванні у черкаському онковідділенні, а також їхніх бажань щодо новорічних подарунків. Найсумніше те, що у цьому переліку бажань є навіть такі речі як елементарна іграшка у вигляді м’якого кота. Ми взяли цей список у роботу, а також знайшли кілька сімей, які знаходяться у скрутній фінансовій ситуації: наприклад, мама з чотирма дітьми, у яких немає зимового взуття.

 

Ми почали виготовляти різдвяні вінки ще три роки тому і виконуємо їх із дуже якісних і рідкісних матеріалів – дуже багато прикрас, які використовуються для їх виготовлення, привезені зі США. Ціни на вінки стартують від 650 гривень, є варіанти, які коштують 850-900 гривень, композиції найбільшого розміру продаються за ціною 1300-1500 гривень.

Дуже важливо розуміти, що ці різдвяні віночки служать не один рік, адже вони виконані зі спеціальної декоративної голландської ялини, яка не опадає. Один з моїх перших вінків служить мені вже третій рік, головне – обережно з ним поводитися і зберігати у коробці. Стилістика вінка може бути різною: як традиційною, у червоній кольоровій гамі, так і білою, золотистою, або будь-якою іншою.

 

На Новий рік треба вміти дарувати один одному класні подарунки і наш віночок добра може бути одним із них.

 

У нас є передзамовлення і ми використовуємо усі кошти, які вже маємо у наявності. Подарунки купуватимемо поступово, не чекаючи кінця року, адже у нашому списку є діти, які знаходяться у дуже критичному стані і можуть не встигнути отримати свій новорічний гостинець.

Замовити #різдвянийвіночокдобра

Оставте отзыв

Login

Lost your password?